HAKKIMIZDA

Concept Solutions

Yılların sektör birikimini uzman ve profesyonel bir kadro ve donanımla harekete geçiren firmamız, Serigraf Baskı sektöründen yola çıkarak,

  • Grafik
  • Seramik
  • Cam
  • Endüstriyel Grafik
  • Ambalaj
Sektörlerinde pazarının lideri konumuna gelmek üzere çalışmalarını yürütmektedir. Bu anlamda sektöründe lider konumunda olan yabancı ortaklarıyla işbirlikleri yaparak söz konusu firmaların üretimlerini Türk pazarına ve bölge ülkelere sunmayı hedeflemiş bulunmaktadır.

Bizimle Çalıştığınız Zaman Bilgili ve tecrübeli bir Danışman, Sizin tarafınızda sizin adınıza pazarlık eden bir taraf, Alım sürecini kolaylaştıran sistemler zinciri ve güvenilir bir marka desteği bulursunuz. Aradığınız desteği bulmanıza yardımcı olmaya hazırız. Bu yüzden her bir müşterimiz ile kişisel olarak ilgileniriz. Sizi, tarzınızı ve ihtiyaçlarınızı anlamak için zaman ayırır, önceliklerinize önem veririz..

Sektörde birçok tedarikçi veya üretici firma varken neden Concept Solutions?

Misyonumuz

Temel felsefemiz, TEMİZ ve DOĞRU Ticaret, doğru hizmet vermek. Müşterilerimize hızlı, güvenilir hizmet ve ürünler sunarak pazarda yer edinmeyi hedefledik. Her ticari işletmenin temel hedefi para kazanmakken firmamızın temel hedefi para kazanmak yanında sektörüne prestijli ürünlerle doğru çözümler üretmek ve sunmak olmuştur.
Günümüzün Globalleşen dünyasında, herkes istediği malzemeye direk bağlantılar yoluyla ulaşabilmektedir. Bu bağlamda herkes malzeme satışı yaparken firmamızın farkı bu noktada ortaya çıkmaktadır. Bizler, dostlarımız ve çözüm ortağı olduğumuz firmalarımıza doğru çözümler, doğru ürünler ve doğru hizmetleri, sürekli, süratli ve her şekilde verdiğimiz hizmet ve ürünün arkasında durarak ortaya koymuş bulunmaktayız.
Herkes malzeme satarken, bizler doğru ürünü, doğru hizmetle harmanlayarak, çözüm ortağı olduğumuz firmaların çıkarlarını da gözeterek var olmayı kendimize hedef belirledik. Amacımız pazarda alternatif olmak, alternatif yaratmak değil kalite, fark ve hizmetlerimizle var olmaktır.

Vizyonumuz

Firma olarak temel hedefimiz, kaliteyi doğru adımlarla, doğru şekilde iş ortaklarımıza sunmayı hedeflemektir.. Bu amaçla da bünyemizde kurduğumuz test laboratuvarlarıyla hizmet kalitemizi güçlendirmiş bulunuyoruz. Kadromuz, alanının önde gelen teknik donanımlarla yeterlilikleri sağlanmış satış ekiplerimiz 7 gün 24 saat sektörünün hizmetinde hazır bulunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Yenilikçilik, uzmanlık, istikrar, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma, Saygı, dürüstlük ve şeffaflık, ülke kalkınmasına katkı.