Neler Yapıyoruz ?

Çalıştığımız projelerde alım-satım standartlarını çağdaş, etik ve üretken bir seviyeye eğitimli, başarılı ve profesyonel çalışanlarımızla yükseltmek ve layık oldukları profesyonel hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

Concept Solutions ofisinin hizmet alanında ki farkını yaşamanız için ofislerimize ziyaretinizi bekliyoruz…
Saygılarımızla..Kaliteyi Sizde Yakalayın

CMS Brembana

Double Edger, Dik CNC, Dik CNC Rodaj, Dik CNC Delik Delme ve Su Jeti Kesim Sistemleri. Delik Delme, Rodaj, Pahlama, Havşa Açma ve Kulakçık Açma hepsini tek bir makinede ve kaliteli bir şekilde yapmanız için doğru tercih CMS Brembana markasıdır.

Keraglass

Düz ve Bombeli (Kalıplı) Temper Fırınlarında teknolojisine henüz kimse yetişemedi. Baskı hatkarında en çok tercih edilen marka olan Keraglass Serigraf Baskı, Dijital Ploter ve Seri üretim için kaçınılmaz bir markadır. Kenar Baskı makineleri ve Kurutma Fırınları konusunda uzman.

RS-Technology (Rohmer)

Beyaz Eşya Cam işleme ve Oto Cam işleme yapanların kurtarıcısı Alman teknolojisi Rohmer. Üretiminizi seri bir şekilde yapmak için doğru tercih Rohmer

Adelio Lattuada

İtalyan markası olan Adelio Lattuada Dik Rodaj, Bizote, Yatay Rodaj ve Köşe Kırma gibi kaliteli cam işleme makinelerini üretmektedir. 40 yılı aşkın bir süredir kaliteli hizmet veren Lattuada markası sizi yarı yolda bırakmaz.

Ashton-İndustrial

İngiltere menşei olan Ashton firmamız Isıcam ve Yatay Zımpara da alanında tek olmaya aday. Süratine yetişmek mümkün değil. Yatay zımparada hız isteyenlerin gerçek adresi.

Helios Quartz

1940 Yılından bu yana infrared ve UV Lamba üreticisi olan İtalya menşei Helios firmamız Endüstriyel İnfrared alanında uzmandır. Kurutma fırınlarında, Lamine Cam Kesim Masasında ve birçok kurutma alanında kullanılan infrared lamba rezistansların üretici firmasıdır. Helios Quartz ayrıca Endüstriyel, Bilimsel ve Tıbbi uygulamalar için Özel Ekipmanlarda üretmektedir.

GCC

Seramik enamelli Cam baskı boyaları. Yüksek (Temper) sıcaklık Serigraf Baskı Boyaları Mimari Cam Serigraf Baskı, Beyaz eşya serigraf baskı, Mobilya Camı serigraf baskı, Termo Plastik ambalaj baskı boyaları

Deltamax

İtalya menşei olan Deltamax firmamız fragmantasyon test cihazları üretmektedir. Isı Cam hatları için cam kontrol inceleme sistemleri, Cam hata kontrol sistemleri ve Baskı kontrol sistemlerini üretmektedir. Kaliteli bir işletme için doğru tercih.

ve Farkımız...

Cam sektöründe yılların tecrübesine sahibiz. alanında uzman danışmanlarımızla onlarca projede hizmet gerçekleştirdik.
Öyle bizim için Sattık gitti yok. İşleminizi yapan Danışmanımızı her zaman arayabilir, Danışmanlık alabilirsiniz.
Değerine inandığımız her projeye en iyi şekilde çalışıyor. Porföylerimizi her bütçeye uygun olacak şekilde ayarlıyoruz.Sizler için en fazla alternatifi hazırlıyoruz. "Mutlaka Sizin İçinde bir seçeneğimiz olcaktır."

Neden Biz ?

Bizimle çalıştığınız zaman bilgili ve tecrübeli bir danışman, Sizin tarafınızda sizin adınıza pazarlık eden bir taraf, Alım sürecini kolaylaştıran sistemler zinciri ve güvenilir bir marka desteği bulursunuz...

Aradığınız ürünü bulmanıza yardımcı olmaya hazırız. Bu yüzden her bir müşterimiz ile kişisel olarak ilgileniriz. Sizi, tarzınızı ve ihtiyaçlarınızı anlamak için zaman ayırır, önceliklerinize önem veririz.