Yenilikçilik Uzmanlık İstikrar Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma.

Bizimle çalıştığınız zaman bilgili ve tecrübeli bir danışman, çözüm odaklı bir çalışma ve güvenilir bir marka desteği bulursunuz...


Concept SolutIons neyİ kapsar ve nelerİ hedefler ?

Concept Solutions, Cam Endüstrisi için makine ve yedek parça, endüstriyel tüketim ürünlerinin yanı sıra çağdaş bir yönetim yaklaşımıyla teknolojinin sunduğu olanakları da kullanarak, şirketlerin kalite ve yönetimsel performansını en üst düzeye yükseltecek etkin ve sürdürülebilir çözümler geliştirmek ve uygulamak amacıyla danışmanlık faaliyetine başlamıştır.


Kurumsallaşmanın gereği olarak yaptığı çalışmalarda, geliştirdiği çözümleri hayata geçirmenin en az çözüm üretmek kadar önemli olduğu ilkesinden yola çıkan Concept Solutions “Sadece Çözüm Değil, Çözüme Giden Yolda da Birliktelik” ilkesini hayata geçirerek birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.
Özgün metodoloji ile yaptığı analizlerde ve geliştirdiği sistemlerde yıllar içinde yapılandırdığı özgün ve dinamik metodolojisini kullanan CONCEPT SOLUTIONS, cam endüstrisinden, otomotive, tekstile ve makine sektöründe kazandığı deneyimle, müşterileri için kurum değerlerini ve sektörel farklılıkları dikkate alan, kuruma özgü, çağdaş çözümler geliştirmesiyle öne çıkmaktadır. Grafik ve endüstriyel grafik, seramik, cam, ambalaj ve danışmanlık gibi sektörlerde pazarının lideri konumuna gelmek üzere çalışmalarını yürütmektedir. Bu anlamda sektöründe lider konumunda olan yabancı ortaklarıyla işbirlikleri yaparak söz konusu firmaların üretimlerini Türk pazarına ve bölge ülkelere sunmayı hedeflemiş bulunmaktadır.


Neden Concept Solutions ?

Sektörde birçok tedarikçi ve ya üretici firma varken neden Concept Solutions?
Concept Solutions tüm hizmetlerini kendi uzmanlık alanında yetkin formasyona sahip danışman ve eğitimciler ile sunar. Tüm çalışmaların odak noktası; çalışanın sahip olduğu üstün nitelikleri ortaya çıkarmak ve nitelikleri ekip ve kurum düzeyinde sonuçlara yönelik olmasını sağlamaktır. İşimiz sizlere ihtiyaçlarınızla kesişen özgün yönetim sistemleri desteği vermektir. Concept Solutions bunun için çalışmaktadır. Sizlere daha mükemmel hizmet sunabilmek için her gün kendisini yenilemekte ve kendisi ile yarışmaktadır. Concept Solutions, şirketinizin özgün karakteristiklerini göz önünde tutar. Program içerikleri, program işleyişi tamamen katılımcı seviyesi ve pozisyonların göre düzenlenir. Ölçeğiniz ne olursa olsun standart sistemler değil firmanıza uygun sistemleri öneriyoruz. Bu nedenle Concept Solutions olarak amacımız; kuruma bir bütün olarak bakmak ve onlara bütünsel çözümler sunmaktır.